Джурівський ліцей

Жовтень - продуктивний , урочистий , швидкоплинний.

Жовтень - продуктивний , урочистий ,  швидкоплинний.

Ну ось так непомітно і швидко підійшов кінця  наступний місяць, який виявився продуктивним , урочистим та швидкоплинним, а саме чому Ви дізнаєтесь, прочитавши наші новини.

 

День усмішки 

                                                                                                  

                                                   Педагог-організатор 

                                                   Наталія Карп‘юк

 

 

 День доброти

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.

4 жовтня, відзначається Всесвітній день тварин.

Він був запроваджений Міжнародним конгресом прихильників руху за захист природи, що проходив у Флоренції в 1931 році. Це рішення підтримали організації, створені з метою захисту тварин у різних країнах світу.

Цього дня в Тучапській філії в 2 – 3 класах відбувся святковий урок доброти з інтегрованого курсу ЯДС. Класовод розповіла дітям про заснування цього дня, про гуманне ставлення до домашніх улюбленців, а також ознайомила з правилами догляду за ними. Діти зробили  презентації своїх друзів-домашніх тварин. Проведено вікторину « Хто це?», гра « Оживи тваринку», гумористичний конкурс « Про кого я мрію».

Любові, співчуттю, милосердю людина також вчиться в дитинстві. З любов'ю до тварин в її душу приходить повага до іншого життя, неприйняття насильства. Люди бувають дуже жорстокі, але завжди є милосердні, співчутливі люди з добрим серцем і їх значно більше.

  ! Ніколи не кидайте на життєвій дорозі своїх друзів і пам’ятайте: ми на завжди відповідаємо за тих, кого приручили.

Класовод 2-3 класу

Галина КОБИЛЮК

 

Ліцейне життя першокласників

Тиждень,що минув,об’єднував наших першокласників темою "Ми -підприємливі".Багато різних справ було зробленого,нового-досліджено.

Серед усіх видів діяльності найцікавішим став оголошений челендж "Моє смачне печиво",який реалізовували у партнерстві зі своїми батьками!Завданням було навчитися випікати печиво,здійснити партнерську діяльність ,пригостити смачною випічкою своїх близьких.

А ще частину своєї випічки ми спільно з дітками та батьками з любов'ю та турботою склали у коробку-передачу для наших воїнів💙💛🙏

Таким чином діти зрозуміли ,як можна багато зробити, досягнути, коли до мети докладати ще зусилля.

Класний керівник 1 класу

Віта Абрам’юк 

 

Збір лідерів учнівського самоврядування Снятинщини

Лідер - це класно!                      

27 жовтня на базі Снятинського ЦПО  «Сокіл» відбулась зустріч-знайомство наших лідерів учнівських самоврядувань. Сучасні, молоді, активні й енергійні юнаки і юнки зустрілись в тренінговому колі на занятті «Лідер - це класно!», щоб познайомитись, поспілкуватись, активно провести разом час і обговорити спільні плани на майбутнє. А плани в них цікаві і амбітні, я вам скажу: зробити цікавішим і кращим шкільне життя в своїх ліцеях! Тож побажаємо їм успіхів!!! Далі буде.

Практичний психолог

Оксана Карп’юк

 

Конкурс «За нашу свободу»

Вітаємо Тетяну Ориджук, ученицю 11 класу із зайнятим І призовим місцем в обласному конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» 

Робота - «Борітеся - поборете»🇺🇦

За підготовку висловлюємо вдячність вчителю образотворчого мистецтва Роману Дмитровичу Чобану👨‍🏫

Педагог-організатор

                                                   Наталія Карп‘юк

 

 

 

 

Спортивні змагання першості  по футболу

27 вересня хлопці з 8-11 класів змагалися між собою на спортивному полі,  граючи у футбол. На початку гри сильно відзначилися учні 9 класу, які грали проти 8 класу. Після того, як у першому таймі відзначився 9 клас на спортивне поле вийшла команда 11 класу, на боці якого у цьому таймі була перемога. А вже на третьому таймі показали себе хлопці 10 класу. Гра між 10 і 11 класом була рівносильною у третьому таймі з рахунком 1:1, через що відбувся ще один тайм з участю цих самих команд, але найстарша команда взяла перемогу і на черзі вони мали почати грати з хлопцями 9 класу, однак почалася чергова повітряна тривога і тому змагання було перервано. Вона тривала доволі довго, але все ж через деякий час гра була продовжена. Кожна команда мала можливіть відзначитися на футбольному полі, як програти один тайм, так його й виграти, але все ж за підсумками команди 8-11 класів зайняли такі місця:

• 1 місце - 11

• 2 місце - 9

• 3 місце - 8

                                                   Педагог-організатор

                                                   Наталія Карп‘юк

 

 

Ще один місяць позаду. Багато подій трапилось за цей час, але все ж ми не зупиняємося і продовжуємо працювати і наближати перемогу разом.

 

Останні новини

Пост в блозі №67. Канікули!
7

Канікули!

Детальніше
Пост в блозі №66. Жовтень - продуктивний , урочистий ,  швидкоплинний.
17

Жовтень - продуктивний , урочистий , швидкоплинний.

Детальніше
Пост в блозі №65. Допомога ЗСУ
12

Допомога ЗСУ

Детальніше