Джурівський ліцей

Жовтень

Учні Новоселицької гімназії у

 Парку історії землі.

Учні 6 класу Новоселицької гімназії побували у Парку історії  землі "Underhill", що в селі Підгір’я на Богородчанщині, там вони побачили понад  десяток  прадавніх тварин, що жили мільйони років тому. Всі скульптури доісторичних звірів у парку відтворені у натуральну величину та із натуральною зовнішністю.  Кожен звір має ім’я і власну історію.

Також діти були в музеї землі, де проілюстрований зв'язок  Землі із Сонячною системою  та із Всесвітом загалом.

 Пізніше відвідали місто Івано-Франківськ, там поласували смачною піцою, прогулялися  містом та нагодували голубів.

Чудовим товариством для нас стали учні 5 класу Попельниківського ліцею, за що їм щиро вдячні!

 

Педагог-організатор Новоселицької гімназії Вікторія Жмендак

 

 

Мандрівка осіннім лісом

Учні 2 класу разом із класним керівником побували на екскурсії в лісі, відвідали урочище «Писок».  Діти були дуже задоволені походом. Погода була сонячна і тепла.  Осінній ліс гостинно зустрів наших дітей. Осінь й справді золота, світлини передають всю палітру кольорів і щасливі обличчя другокласників!

 

 

Педагог-організатор Новоселицької гімназії Вікторія Жмендак

 

 

Екскурсія рідним селом.

Ви колись з'їжджали в золотому осінньому лісі з горба, вкритого листяним килимом, сидячи на мішку? А п'ятикласники Джурівського ліцею це спробували і їм було весело😀 .

А наважувались розгойдатися на лісовій "тарзанці", додаючи собі екстриму, а вчительці хвилювань? 5 клас запевняє, що це захоплююче!😉

А милувалися химерними й чудовими витворами лісової флори? Це - чарівно!

А ще сьогодні серед краси природи вітали деяких осінніх іменинників.🥳 🎂 Ласували щедротами довколишніх садів 🍎 🍐 .

І найважливіше - помилувалися нашим мальовничим довкіллям з Веретища, пішли на найвищу точку села Джурів - Чорновище, а також на оповиті древньою історією Брами. Смакували цілющу джерельну воду в Кирничках. Побували на могилі і віддали шану полеглим воїнам УПА💙 💛 .

Історія нашого села привідкрила деякі свої таємниці п'ятикласникам.

#мимандруємоівамрекомендуємо

                                                                            Класний керівник 5 класу Чобан Марія

 

 

 

«Прибрався сам уранці – ретельно прибери і свою планету»

 

Гімназисти наводили благоустрій на території закладу. Адже приємно, коли навколо тебе чисто та охайно.  Антуан де Сент-Екзюпері говорив:   «Прибрався сам уранці – ретельно прибери і свою планету.» Учні 7 класу дуже старанно виконали поставлене завдання і результат був очевидним. Отже, дбаймо про свій зовнішній вигляд та вигляд навколишнього середовища.

 

 Педагог-організатор Новоселицької гімназії Вікторія Жмендак

 

 

 

Halloween Days у Джурівському ліцеї

Тематична фотозона, святкова ярмарка та атмосфера була незабутня завдяки організаторам свята - учнівському самоврядуванню🌺

Активно попрацювали, кошти зібрали😃

Тому ліцеїсти у пошуках проєктів, вилучили 1040 грн ✔️

                         Педагог-організатор Джурівського ліцею Наталія Карп’юк

 

Активна молодь – успіх завтра!

Учнівське самоврядування Джурівського ліцею активно працює. Організація ярмарки до улюбленого свята дітьми Halloween дало поштовх для колективного обговорення про реалізацію внутрішніх проєктів ліцею. Говорили про ліцейне життя, розвиток ліцею та інструменти залучення учнів до розвитку навчального закладу. Запропонували низку пропозицій, зокрема: покращити дизайн шкільних коридорів, облаштувати зони відпочинку для ліцеїстів, покращити музичну апаратуру. Ми на етапі змін. І саме наші свідомі учні готові до перспективних планів та реалізації малими кроками великих звершень.

 

#активнамолодь #самоврядуваннязакомфортненавчання #учнівськесамоврядування #малимикрокамидовеликихзвершень

Педагог-організатор Джурівського ліцею Наталія Карп’юк

 

Halloween party у Smart School

Уроки англійської мови у Джурівському ліцеї проходять дуже цікаво, а тим паче на заняттях у Smart School. Адже тут вчителі цікавляться культурою та традиціями англомовних країн і зі своїми учнями дуже люблять цю тему... Бо надзвичайно легко вона вивчається (слова, віршики, пісні, ігри, тексти, кросворди) діти все поглинають, як спонжики!!!!

Пісні, флешмоби, кінозал з поп-корном, цікаве вивчення тематичних words, креативні ігри, костюмована вечірка, групові роботи за чашкою какао з маршмелоу та багато іншого. Ми прививаємо любов учням до навчання шляхом гри. І, скажемо відверто, це успішно, ефективно й весело.

                            Педагог-організатор Джурівського ліцею Наталія Карп’юк

 

 

Поїздка до геологічної памятки

Протяте Каміння та Соколине Око

Чомусь сьогодні юнаки і дівчата здебільшого проводять дозвілля, де шумно, гамірно і загазоване повітря від транспортних засобів. Але учні 7-б класу вирішили по-іншому. Всі семикласники є учасниками краєзнавчого гуртка, керівник якого є наш учитель, надзвичайно відомий географ-краєзнавець Чобан Роман Дмитрович. Роман Дмитрович закоханий в красу наших Карпат, що прививає і всім своїм учням. З давніх-давен, гори – це місце, де душа розслабляється, дихання стає чистішим, всі погані думки залишають розум. Так було і з нами. Природа Карпатських гір нас просто зачарувала, особливо в цю пору року. Якраз так, як в рядках М.Рильського:

"Осіньмаляр із палітрою пишною

Тихо в небі кружляє,

Осипає красою розкішною."

Усі наші відчуття неможливо передати словами, але можна побачити на світлинах. Звісно, вчитель може зініціювати багато, але як не отримає підтримки батьківського комітету, то марні його старання. Щира

подяка за допомогу в організації екскурсії батьківському комітету класу, адже завдяки вам ми побачили геологічну пам'ятку Протяті Камені і Соколине Око.

                                                                  Класний керівник 7-б класу Копчук Маряна

 

Жовтневі дні у Джурівському ліцеї стали порою навчання, відпочинку та розваг. Ми активно та плідно попрацювали перед тим, як перейти на дистанційний формат навчання. Проте ми впевнені, що зустрінемося у ліцеї  незабаром.

Успішного навчання ліцеїстам, успішної роботи вчителям!

А нам цікавої організації дистанційної виховної діяльності.

Педагог-організатор Джурівського ліцею Наталія Карп’юк

 

Останні новини

Пост в блозі №38. Листопад
7

Листопад

Детальніше
Пост в блозі №37. Жовтень
5

Жовтень

Детальніше
Пост в блозі №36. Жовтневі дні у нашому ліцеї
13

Жовтневі дні у нашому ліцеї

Детальніше