Джурівський ліцей

Cічень

Вертеп 2023

 

Вертеп, колядки та різдвяні привітання. У ці дні в церквах під час Служби Божої зустрічаємося із своєю великою християнською родиною, щоб разом прославити новонародженого Ісуса Христа і подякувати Богові за Його безмежну любов до нас. Традиційно, 7 січня,  у храмі  Воздвиження Чесного Христа, парафіяни і гості мали можливість переглянути різдвяний Вертеп, який підготували учні 5 класу Джурівського ліцею під організацією класного керівника Оксани Василівни Шулепи та настоятеля храму отця Ярослава. 

Хочемо щиро подякувати нашим маленьким колядникам, а також їхнім батькам, що доклали багато зусиль, щоб це свято залишилося чудовим спомином у серцях наших дітей на все життя ✨

Вітаємо всіх з Різдвом Христовим! Бажаємо вам затишної атмосфери і казкового теплого вечора! Нехай свято подарує багато приємних емоцій і довгоочікуваних зустрічей! Спокою вам, тепла, світла і миру в душі! Нехай з вами трапляються чудеса і щасливі події!

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

Допомога від організації UNICEF

Вже втрєте Джурівський опорний заклад має змогу отримати порцію підтримки та допомоги від команди Юнісеф Україна у вигляді коvплектів наочних матеріалів для використання на уроках вчителями, обладнання та допомога для медичної сфери, санітарно-гігієнічні засоби, а також багато інвентарю та матеріалів для використання педагогами та учнями.

Тому ми маємо знову хороший результат та необхідну допомогу✔️Дякуємо за підтримку та допомогу у реалізації чергового проєкту  Відділ освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради, а команді UNICEF за ще одну матеріальну підтримку, сподіваємося на тісну та тривалу співпрацю.

Працюємо та стараємося в тому ж дусі!

Все буде Україна 🇺🇦

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

 

 

День Соборності 2023

 

З Днем Соборності, Україно!  З Днем Соборності, українці!

Сміливі завжди мають щастя… А ми сьогодні сміливі та єдині як ніколи 🙏

Залишаймося ж такими, бо в цьому і є наша сила💪

Слава Україні! Героям Слава!

                                                                                                                      

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

 

Фестиваль колядок 2023 у

 Джурівському ліцеї

 

Нова радість стала,

В наш ліцей завітала

Гучно колядувати,

Христа прославляти.

Де Христос повився,

На світ народився

А ми його прославляєм,

В Україну мир скликаєм!

Ми Христа прославляєм,

В Україну мир скликаєм!

Вриваємося в 2 семестр із колядою, молитвою та освяченням йорданською водою✨

Всім миру, добра та чудового часу, проведеного в колі нашої ліцейної родини🤍

                                                                                                 

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

 

105 РОКІВ ТОМУ.

КРУТИ: БІЙ, ЯКИЙ НАМ НЕ ЗАБУТИ..

 

29 січня - пам'ятна дата в Україні. Ми згадуємо героїв бою під Крутами - українських студентів, гімназистів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Як і сьогодні, це була боротьба за незалежність України. Як і сьогодні, в бій пішли відчайдушні, молоді, патріотичні, щирі...

Це була трагічна, але важлива подія в нашій історії. Затримавши ворога на кілька днів, київські юнаки дали змогу укласти Брест-Литовський мир, що означав міжнародне визнання української незалежності.

Дякуємо колективу 10 класу Джурівського ліцею, класному керівнику Марії Юрівні Коземчук та вчителю історії Оксані Василівній Шулепі, а також 7 класу Новоселицької філії за організацію заходів.

Пам'ятаємо. Вічна шана і вічна подяка захисникам нашої держави.

Схилімо голови у скорботі за тими, хто віддав своє життя за нашу державу 🕯

Продовжуємо стояти проти нищівної російської навали.

З нами правда, і сила, і воля!

Педагог-організатор

                                     Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

Педагог-організатор

Новоселицької філії

Жмендак В.В.

 

Класні канікулярні поїздки 

Цьогоріч ми зустрічали Різдво у час війни, однак ворогу не вдасться зламати нас й відібрати свято. Саме тому в пошуки пригод та для підвищення настрою колективи Джурівського ліцею під час канікул відпочивали з користю. Перегляди фільмів, катання на кавзанах, а, опісля, теплі розмови за чашкою гарячого какао сповнювали віри й сподівання, що все швидко закінчиться і ми дочекаємося такої бажаної перемоги для усіх. 

Саме тому й пропонуємо до перегляду яскраві світлини із тих чудових днів!

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

 

Екскурсія до складу волонтерської організації “Братерство 911” 6 класу

 

Можна дорого-предорого заплатити і поїхати в Діснейленд, це було б цікаво. А можна пройти кількасот метрів від ліцею і потрапити в Братерство911 і це не менш захоплююче й пізнавально (про це свідчать емоції, відображені  на світлинах). Всі свідомі українці зараз не чекають перемоги, а наближають її. Воїни героїчними надзусиллями стримують сатанинську навалу на фронті, а ми в тилу теж не стоїмо осторонь. Шестикласники активно долучаються до різноманітних волонтерських ініціатив. А сьогодні прийшли поглянути на те, що передають нашим захисникам і послухати розповідь про те, як це відбувається. Спілкувалася з учнями наша невтомна пані Марія Бахмат , яка своїми патріотизмом, ідеалізмом і вірою в кожного з нас, Україну та Бога запалила волонтерський вогник не лише в джурівчан, а й у незліченної кількості людей Прикарпаття і навіть поза межами України.🤝💪👍🫶

Ліцеїстам було цікаво побачити й приміряти військову амуніцію, подивитися на уламки ворожої зброї.

Одна така зустріч для патріотичного виховання важить більше, аніж цикл бесід. А ще у волонтерському центрі було тісно, всі охочі не могли поміститися, адже скрізь складено неймовірну кількість різноманітної допомоги, готової до відправки воїнам. І від цього тепло на душі й спокійно на серці. Разом до перемоги 💙💛

Класний керівник 6 класу

Марія Чобан

 

Останні новини

Пост в блозі №73. Лютий грані незламності
8

Лютий грані незламності

Детальніше
Пост в блозі №72. Новий порядок військового обліку
9

Новий порядок військового обліку

Детальніше
Пост в блозі №71. Вриваємося в 2 семестр із колядою, молитвою та освяченням йорданською водою✨
6

Вриваємося в 2 семестр із колядою, молитвою та освяченням йорданською водою✨

Детальніше