Джурівський ліцей

Свято для наших випускників

Вручення документів про здобуття базової освіти

9 класу Джурівського ліцею

9 років... Мабуть, то багато часу! Це все одно що пройти 9 рівнів гри або назбирати 9 тисяч підписників в інстаграмі за 9 хвилин..

Чи 9 разів поспіль піднятися на 9 поверх пішки.

Адже життя - то суцільні загадки!

26 червня в Джурівському ліцеї відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу.

Ось і промайнули 9 років, вони були сповнені переживань, успіхів, поразок. Та ліцеїсти подолали всі труднощі й отримали свої перші в житті документи про освіту. Дехто з випускників, обравши самостійний шлях, вирушать у доросле життя, будуть навчатися в коледжах та ліцеях, а хтось 1 вересня продовжить навчання в рідному ліцеї.

Ми щиро вітаємо дев’ятикласників з отриманням свідоцтв й бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили та витримки, мирного неба та вільного вибору у вільному і незалежному майбутньому!

                                                                         

 

Випускний вечір 2022

11 класу Джурівського ліцею

Чомусь завжди в кінці починаєш думати про початок. А в нашому випадку – розуміти цінність цього початку. То був міцний фундамент.

І фундамент не тільки на всі шкільні роки, а й взагалі – на все життя.

Час раніше був швидкоплинним, а зараз і взагалі – мчить із космічною швидкістю, що ми й не зоглянулися!

Саме тому 25 червня у ліцеї настав час головного дійства кожного навчального року, час найчутливішого та найзворушливішого свята  – останнього ліцейного випускного вечора 2022!

Дане свято - це чудова традиція, огорнута теплотою наших родинно-ліцейних зв’язків, яким не завадить навіть війна.

Адже це зустріч – коли саме час сказати одне одному важливі слова, поглянути в очі та розчинитися в атмосфері щирості і добра.

А ще це час, коли найкращий у світі ліцей, - за нашою особистою версією, - відпускає у світ найкращих своїх учнів.

«Вчора історія дитинства мого третього випуску добігла кінця. Останні миті на подвір’ї школи. Шкільне життя повернути неможливо,але і забути також. Мої ліцейні діти,ви назавжди залишитися в моїй пам’яті і серці. На вашу юність випало багато складного,непередбачуваного і страшного,але я впевнена,що ці події вас загартують і ви будете завжди знати хто ви,звідки і якого роду! Попереду все невідоме,але по-справжньому прекрасне. Якщо перед вами постане вибір,пам’ятайте слова І .Багряного,що лінія найбільшого опору визначає суть життя,а совість-не товар,ним торгувати не можна. Любіть життя,шануйте батьків,будьте вдячні вчителям,бережіть і бороніть свою країну,цінуйте кожну мить,бо єдине,що не можна повернути-час,єдиний,хто не втомлюється-час,а ми живі,нам треба поспішати зробити щось,лишити по собі!І памятайте:сміливі завжди мають щастя!», - як трепетно та ніжно за словами рідного класного керівника Руслани Романівни Тимофійчук❤️

                                                                 

 

Наші випускники. Як швидко летить час. Хай дана зустріч стане символом спогадів дитинства, завершенням максимально ліцейного року, на який ми покладали всі свої сподівання, прощанням із найріднішим ліцеєм, найдобрішим директором, найкращими вчителями, найкрутішою класною мамою, та… останнім спогадом ваших батьків вас як учнів-випусників.

Шкода, що із присмаком воєнного смутку. Але у ньому у вона – незламна віра у перемогу України.

Ми вас любимо!

Не забувайте про свій рідний ліцей! Миру та добра вам❤️ Хай щастить💫

                                                                                 

 

Дорогі батьки, учні, вчителі… Українці. Так, було непросто, але і з цим ми впоралися. А це означає тільки одне – Україна переможе! Головне – не падати духом, не панікувати і робити все від нас можливе, щоб День української перемоги настав уже завтра! І тоді те завтра настане реально завтра! Україна назавжди у нашому серці!

 

Всім бажаєм спокою, безпеки та мирного неба над головою. Нехай збуваються всі ваші мрії. Мирних та веселих літніх канікул! Бережіть себе!

До зустрічі 1 вересня!

  Педагог-організатор

  Наталія Карп‘юк

 

                                                                             9 клас

                                                           Новоселицької  гімназії

 

                                                 

Педагог-організатор

Жмендак В. В.

Останні новини

Пост в блозі №60. 1 вересня 2022
2

1 вересня 2022

Детальніше
Пост в блозі №59. Поради батькам та вчителям до 1 вересня
2

Поради батькам та вчителям до 1 вересня

Детальніше
Пост в блозі №58. Свято для наших випускників
5

Свято для наших випускників

Детальніше