Джурівський ліцей

Листопад

Екскурсії, походи та поїздки у ліцеї

Спільна краєзнавча екскурсія

"Стежинами рідного краю та цікавими фактами з часів існування УПА"

2 листопада в чудовий, сонячний, дякуючи ЗСУ, спокійний день, Джурівський ліцей спільно із Новоселицькою філією, а саме учні 8-9кл. класні керівники, директор ліцею Микола Миколайович, завідуючий філії Тарас Тарасович, педагог-організатор філії,  вирушили в пізнавальну екскурсію нашою місцевістю, присвячену часам існування української повстанської армії.

Першою зупинкою стала оглядова вишка в с. Новоселиця, де відкриваються неймовірно красиві краєвиди на сусідні села та гори Карпати.

Звідти ми вирушили на урочище Потіцьке, де в 40-х роках було розташовано близько 30 господарств. Свого часу біля Потіцького в бою загинув молодий вояка, житель с. Джурів, упівець, якому було тільки 15р. Курилюк Григорій.

Звідти наш маршрут продовжився до копалень "Зігмунд" та "Леопольд" , які завзято працювали за часів існування Австро-Угорської імперії.

На цьому похід не завершився. Наступними зупинками були урочище "Писок" та похильні "Брусні". Біля похилень загинув джурівчанин, герой УПА Р. Максим'юк, який мав позивний "Псевдомандрівник".

Згодом, ми помандрувати до похильні "Хрущева", де діти в супроводі Тараса Тарасовича мали змогу побачити похильню з середини, що було дуже захоплююче.

Урочище"Підділля" не залишило байдужими учнів, завдяки чарівним краєвидам.

Останньою зупинкою був пам'ятний знак на околиці с. Новоселиця присвячений трьом молодим дівчатам, які зрозумівши, що червоноармійці близько не здались у полон, а сміливо вибрали смерть, бо Україна понад усе! Україна наймиліша, найрідніша!

Слава Героям УПА!

Слава Україні!

Педагог-організатор

Новоселицької філії

Вікторія Жмендак

 

 

Перший класний похід п’ятикласників

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс. Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Воно замріяно кружляє у повільному таночку. Саме в такі перші дні листопада учні 5 класу здійснили свій перший класний похід мальовничими куточками Джурова та підкорили його велич, найвищу вершину – Веретище. Помилувалися прекрасними краєвидами, вдихнули свіжого повітря, зігрілися смачним гарячим напоєм та поласували смаколиками, отримали море нових вражень та емоцій.

Дякуємо нашим воїнам ЗСУ.

Нехай збудеться одне бажання на всіх-ПЕРЕМОГА і МИР!

І попереду чекає ще не одна вершина наших нушівців…

                                                              Класний керівник 5 класу

Оксана Шулепа

 

 

Поїздка першачків у "Кав'ярню гончара"

Напевно, кожній матусі знайома ситуація, коли дитина просить у неї шматочок тіста і зосереджено починає ліпити з нього щось своє. Таким чином діти неусвідомлено не тільки намагаються долучитися до маминої справи, але і роблять перші кроки у пізнанні своїх здібностей. Дуже гарний спосіб — заняття гончарством, одне з найдавніших народних ремесел, яке досі не втрачає своїх позицій.

Першокласники на початку місяця листопада мали можливість побувати у чудовому колоритному закладі "Кав'ярня гончара"у м.Косів, пройти майстер -клас , доторкнутися до традицій гончарного мистецтва і отримати море вражень від побаченого.

                                                              Класний керівник 1 класу

Віта Абрам’юк

 

 

Тиждень української писемності та мови

Мова - це душа народу, а народ без мови - не народ», - говорив Володимир Сосюра. Багато дискусій щодо мови було протягом 10 років, але 2022 рік показав, що мова та культура - це найголовніша особливість, яка відрізняє народ від усіх народностей.

В Джурівському опорному закладі відбувся ряд заходів в рамках Тижня української писемності.

💛Традиційне спільне написання ✍️радіодиктанту національної єдності.

❤️Щемно звучав диктант, авторкою якого є Ірина Цілик, з уст легендарної Ади Роговцевої, непрохана сльоза🥲 наверталися на очі.

У Джурівському ліцеї відбувся традиційний конкурс каліграфії 📝 Створення нушенятами малюнків “Свічечка букви ї”...  Тематичні уроки української мови та літератури з використанням новітніх технологій.. Та наша атмосфера ліцею #деньписемностітамови 🇺🇦

У Новоселицькій гімназії також у 5-6 класах Тинкалюк Галина Василівна провела різноманітні квести, ігри, інтелектуальні ігри "Знавці рідної мови", переглядали мультимедійну презентацію про Кирила та Мефодія, Нестора Літописця. Уся шкільна родина переконана, що відзначення Дня української писемності та мови гуртує всіх українців на шляху відродження нашої України у цей невеликий для нашої країни час.

У Тучапській школі теж було проведено ряд заходів до Дня писемності.

🇺🇦Впевнені,що слова рідної мови 🇺🇦засіваються, ростуть з нами, щоб заколоситися.

Ми надзвичайна нація💛💙

Ми переможемо!

Слава Україні!

СлаваЗСУ!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

                              

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

Вчитель української мови

Новоселицької гімназії

Тинкалюк Галина Василівна

 

 

Благодійна ярмарка «Разом до перемоги» на підтримку ЗСУ 🇺🇦 2.0

 

  Вкотре переконуємося, що тільки спільно ми хороша команда! Щиро дякуємо батькам, ліцеїстам та нашим працівникам, що долучилися до благодійної ярмарки, вилучені кошти з якої ми направимо на допомогу для наших бійців🫶

Маленькі справи роблять неоціненний внесок, ще й якщо вони зроблені дитячими силами💛

Волонтеримо задля перемоги, допомагаємо - адже ми дружня родина🫶

Разом - ми сила!!!! Все буде Україна🇺🇦

#віримовперемогу #разомдоперемоги

#Українапонадусе

              

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

Педагог-організатор

Новоселицької філії

Вікторія Жмендак

 

21 листопада… День Свободи українців..

🇺🇦 День Гідності та Свободи - свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій:

• Помаранчевої революції

• Революції Гідності

В День Гідності та Свободи особливо підкреслюємо подвиги всіх борців за волю Української держави: від запорізьких козаків, до сучасних захисників України, які є авторитетами для всіх.

💙💛 Нас, українців, віками хотіли знищити, але ми завжди даємо відсіч. Страшною ціною, але зараз ми зробимо це раз і назавжди. Разом ми вистоїмо.

Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

 

День пам'яті жертв Голодомору

«Щоб мати майбутнє, треба пам‘ятати минуле»

о 16:00 запалімо свічку пам‘яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. 🕯️

Вшануймо всіх померлих 🙏

#геноцидукраїнців

#деньпамятіжертвголодомору

       

                              Педагог-організатор

Джурівського ліцею

Наталія Карп’юк

Педагог-організатор

Новоселицької філії

Вікторія Жмендак

Зав. Тучапської філії

Галина Кобилюк

 

#Dzhurivlyceum

 

Участь у вебінарах та семінарах наших педагогів

 «Формування математичної компетентності в початковій школі»

22 листопада 2022 року проведений вебінар для вчителів початкових класів «Формування математичної компетентності в початковій школі».

Гумен Любов Богданівна та Петрук Людмила Степанівна, педагоги Джурівського ліцею, поділилися досвідом   роботи через уривки відеоуроків, з використанням сучасних технологій «Хрестики - нулики», «Кроссенс» та інші, які систематично використовують у своїй практиці. В презентації вчителі зосередили увагу на оптимізації процесу формування математичної компетентності випускників початкової школи, та як самим учням здобути такий рівень  компетентності, який дасть змогу успішно просуватися наступними щаблями математичної освіти. Кожен учасник вебінару мав можливість збагатити власну валізу досвіду новими вправами, техніками щодо математичної діяльності учнів.

 

 

Формувальне оцінювання: від теорії до практики

Діагностувати досягнення учня на кожному з етапів навчання, вчасно виявляти проблеми й запобігати їм, підтримувати бажання навчатися й прагнути максимально можливих результатів, запобігати побоюванням помилитися – мета формувального оцінювання, про яке вели розмову вчителі української мови та літератури під час семінару – практикуму, який відбувся 30 листопада 2022 року.

Досвідом практичних навичок впровадження в практику своєї роботи формувального оцінювання поділилася на семінарі, керівник педагогічної спільноти, вчителька Джурівського ліцею Руслана Тимофійчук. Вона розповіла про цікаві техніки, які використовує на уроках української мови та літератури в 5 класі НУШ, зокрема техніку «Хрестики - нулики».

Заняття пройшло продуктивно, творчо, в дружній атмосфері.

Витяг взятий з матеріалів опублікованих на фейсбук сторінці Снятинського ЦПРПП

 

 

Більше світлин до публікацій ви можете переглянути у розділі ФОТОАЛЬБОМ

Останні новини

Пост в блозі №70. Грудень
31

Грудень

Детальніше
Пост в блозі №69. 2022/2023 навчальний рік у складних умовах
121

2022/2023 навчальний рік у складних умовах

Детальніше
Пост в блозі №68. Листопад
24

Листопад

Детальніше