Джурівський ліцей

Скачать

Навчальна практика та екскурсії у Джурівському ліцеї

Поїздка до хатинки Св. Миколая 

Вірити в казку потрібно кожному. Це дозволяє жити у гармонії та щасті. Ми переконані, що щастя поруч, потрібно лише йому усміхнутись і впустити у своє життя))) 9 червня другокласники були щасливі, раділи разом і ішли на літні канікули, 🌞щоб гарно відпочити і зустрітися знову🤗

  

 

Поїздка до Джу́ринського водоспаду  та екскурсія до лісникової хатини в джурівському лісі

Учні 5 класу після завершення навчального року з радістю мандрують стежками рідного краю. Вони з задоволенням ходили манівцями джурівського лісу аж до лісникової хатки. Вивчаючи по дорозі нашу флору та фауну. А вже через кілька днів вони подорожуюють Україною. Місце, яке вони відвідали, Червоногоро́дський (Джу́ринський) водоспад. Це водоспад який є гідрологічної пам'яткою природи місцевого значення в Україні. Назва Червоногородський походить від назви давнього міста ЧЕРВОНОГОРОД (біля руїн якого побували ми сьогодні), яке існувало поруч кілька століть тому. Входить до складу Національного природного парку «Дністровський каньйон». Має штучний характер. Є найвищим рівнинним водоспадом України.

      

 

Мандрівка в Карпати

Шкільний навчальний рік швидко добіг кінця. Для учнів 6 А класу Джурівського ліцею він завершився цікавою класною мандрівкою в Карпати, що наповнила їх свіжим гірським повітрям, новими незабутніми враженнями, яскравими емоціями і теплими спогадами. А попереду сонячне літо і, звичайно, канікулииии🍒🍓🏔🏕🏖☀️

                                                                                   

 

Екскурсія до джурівського лісу 

А наші ліцеїсти 6-б класу під час навчальної практики побували на екскурсії у Джурівському лісі. Вони весело провели час, поспілкувалися та побажали приємного відпочинку на літні канікули.

    

 

Екскурсія до Протятих каменів та Соколиного ока

"Якщо ви шукаєте браму до раю, то її можна знайти на перевалі Німчич, адже звідси не тільки відкриваються цікаві краєвиди, а й починаються найцікавіші подорожі". Цей вислів підтвердили наші ліцеїсти, учні 7 класу, які разом з учителями та батьками здійснили екскурсію до Протятих каменів та Соколиного ока. Нові емоції, чисте повітря від якого паморочиться в голові, схили та підйоми, група мальовничих скель, а також щастя і втома...

      

 

Екскурсія до музею та садиби Василя Стефаника

Після Свята останнього дзвоника у Джурівському ліцеї стартували навчальні екскурсії, ліцеїсти охоче мандрують стежками рідного краю. Вже 3 червня  учні 7 і 8 класів вирушили на русівську землю поклонитися "володарю дум селянських" Василю Стефанику, відвідали музей та садибу в рідному селі письменника.. Щиро дякуємо пані Олі за змістовну і цікаву екскурсію. Позитивні емоції переповнюють наших ліцеїстів, а незабутні враження надовго залишаться у дитячих серцях.

       

 

Поїздка до Києва

Ми, учні 9 класу, дуже любимо подорожувати. За час навчання в ліцеї ми побували в багатьох цікавих місцях. Тому цього року  вирішили поїхали у столицю нашої Батьківщини – місто Київ.

Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться через усе життя. 

      

 

Поїздка до Одеси

Мрія-слово з чотирьох букв, яке колись завдяки М.Старицькому з'явилося в лексиконі і словниках українців...коротке слово ,а породжує безліч сподівань. Рік, що минув, дав всім нам хороший урок: такі доступні і звичні для всіх речі стали мрією, стали розкішшю, і ми чекали, щоб мрія знову стала дійсністю-чекали подорожі, бо вона множить наші емоції. Щасливі, що отримали свою таку бажану порцію позитиву. В перші дні канікул  учнів, які успішно завершили навчання в 10 класі, гостинно зустріла Одеса-місто, де український степ обіймається з Чорним морем, сонце цілує плечі, море охолоджує та танцює, а в повітрі пахне кукурузою та пахлавою. Тут не тільки пляжі та розваги, тут колоритна архітектура, старі дворики та легенди. Тут своя історія і свої правила, тут залишили частинку свого серця і ми. Учні 10 класузнають, що чим більше у них буде спогадів, тим менше місця залишається на мрії. Вони ще не всюди були, але це є в їхньому списку...Далі буде))))))

      

Більше світлин можете знайти в розділі Фотоальбом.

                                                                                                                     Педагог-організатор Наталія Бурчак

 

Останні новини

Пост в блозі №33. Екскурсії та подорожі рідним краєм наших ліцеїстів
3

Екскурсії та подорожі рідним краєм наших ліцеїстів

Детальніше
Пост в блозі №31. Випускний
21

Випускний

Детальніше
Пост в блозі №30. VI МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО
9

VI МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

Детальніше