Джурівський ліцей

1 вересня 2022

Свято першого дзвоника 2022

Сьогодні вересень у гості завітав,

Побагряніли кольори довкола,

Шкільний поріг на свято довго так чекав

Так сумували класи, рідна школа.

 

Знання, безпека, Україна – саме на такому трикутнику базуватиметься навчальний рік 2022-2023 під хештегом #дзвоник_перемоги у наших закладах

Не таким урочистим, як зазвичай, є цьогорічний день першого ліцейного дзвоника у Джурівському ліцеї, Новоселицькій гімназії та Тучапській початковій школі.  Адже новий навчальний рік ми розпочинаємо під час воєнного стану. Та саме він спонукає ретельніше дбати про освітній процес, адже знання та навички дітей - це також стратегічна зброя.

Так, Україну спіткало велике незаслужене горе. Люди втрачали домівки, отримували травми та навіть гинули…

Проте надія є! Навіть наші діти показали, що вірою у перемогу, бажанням вчитися та жагою до нормального дитинства ми обов’язково здолаємо всі неприємності! Україно! Ми тобі обіцяємо освічених ліцеїстів, які тебе люблять! 

І твоє мирне життя відновлюватимуть із розумом!

А на наших ліцеїстів, гімназистів та школяриків уже зачекалися парти! Тож час вирушати до них! На перший урок!

Цьогоріч наш заклад поповнився новими учнями, маленькими українцями та україночками, які виростатимуть гідними синами та доньками великої неньки України.

1 вересня свою історію в книзі життя нашого закладу почали писати здобувачі освіти першого класу. І, хоча, літери в них ще не зовсім виходять, багато ще треба нового дізнатись, але вони разом стають творцями свого неповторного життєпису. 

Як довго ми чекали цієї зустрічі, теплих вітань, щирих обійм, яскравих посмішок, як довго чекали, щоб,нарешті, діти завітали  на уроки і щиро дякуємо за цю змогу нашим Збройним Силам України, ми знаємо, якою дорогою ціною нам дістається ця можливість. Низький уклін та шана нашим захисникам! 

Щасливого навчального року, любі першокласники! Терпіння та натхнення, наші найкращі вчителі! Успіхів, здоров'я та мирного неба, найдорожчі батьки!

Щиро бажаємо діткам, батькам та вчителям емоційної рівноваги та витримки, плідного та безпечного навчального року  Нехай уроки будуть успішні та безпечні 

Віримо, що все заплановане вдасться. Гуртуймося і наближаймо перемогу 

 

Ми готові! Настає наш час, який точно ввійде в історію! 

 

    

 

Дирекція

 Джурівського опорного закладу

 

Останні новини

Пост в блозі №60. 1 вересня 2022
2

1 вересня 2022

Детальніше
Пост в блозі №59. Поради батькам та вчителям до 1 вересня
2

Поради батькам та вчителям до 1 вересня

Детальніше
Пост в блозі №58. Свято для наших випускників
5

Свято для наших випускників

Детальніше