Джурівський ліцей

Жовтневі дні у нашому ліцеї

День вчителя у Новоселицькій гімназії

День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 1 жовтня у нашій школі відбулося свято присвячене працівникам освіти. Традиційно організатором свята виступили учні 9 класу. Вони підготували театралізований концерт. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі, зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком. Саме тому, всі діти нашої гімназії безмежно вдячні вчителям!

      

 

Педагог-організатор Новоселицької гімназії Вікторія Жмендак

 

 

 

 

 

 

Вибори Президента учнівського самоурядування

Як же школа без дітей? Як же школа без учнівського самоурядування?

На цей навчальний рік випало і нашій дружній гімназійній родині робити вибори Президента учнівського самоурядування та затвердити новий склад учнівського парламенту. Було проведено шкільну учнівську конференцію, де кандидати на посаду мали звернення до учнів 5-9кл.

Бажаючих очолити учнівський актив виявилось четверо.  Згодом, були проведені вибори.

 У голосуванні брали участь учні 5-9кл., яке було таємним.

За підсумками голосувань переміг учень 9 кл Чепига Валентин. Саме він набрав найбільшу кількість голосів. Інші кандидати ввійшли в учнівський парламент та очолюють певні міністерства.

 

Педагог-організатор Новоселицької гімназії Вікторія Жмендак

 

 

14 жовтня. Козацький перегук роїв

14 жовтня — день із багатою історією. Україна святкує не лише День захисників і захисниць, а й День українського козацтва та релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

Тож напередодні цього чудового свята, 13 жовтня, ми провели у своїх закладах різноманітні заходи:

Джурівський ліцей радо вшанував свято заступництва, покровительства та патріотизму. Ліцеїсти 9 класу разом із класним керівником провели патріотичний захід, організували святкову козацьку ярмарку (в ході якої було зібрано 1700 гривень на реалізацію учнівських проєктів) та вшанували пам‘ять про героїв дня традиційним походом з покладанням квітів на веретище.

А настрій та атмосфера у ліцеї була забезпечена тематичною фотозоною та козацькими піснями. (фото 1)

В Тучапській школі дане свято не обійшлося без заходу «Історія 14 жовтня».

А вшанувати пам‘ять про героїв - захисників України змогли покладанням квітів біля могили.

Цікавим видався день, а тематична виставка «В гостях у осені» символічно передувала святкуванню цьому дню у школі.

Лозунгом дня у Новоселицькій гімназії став вислів: "Одна дата - чотири свята" в ході якого було проведено лінійку, присвячену Покрові, дню козацтва, дню Захисника України, УПА у 6 класі; патріотичний спортивно-розважальний захід "Козацькі забави" для 1-4 класів; посвята в козачата другокласників; патріотичний спортивно-розважальний захід для 5-9 класів; покладання квітів до могили та місць, де були зірвані бункери в роки УПА.

Цікавим видався перегук роїв…

Співпраця чудова

А про все інше у відеоролику….

                                             

 

Педагог-організатор Джурівського ліцею Наталія Карп’юк

 

День захисника України. День українського козацтва.

Привітання захисників від учнівського самоврядування

14 жовтня - день, який зібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу і подарував свято Дня захисника України, Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

А учнівське самоврядування  Джурівського ліцею хоче подарувати хлопцям-ліцеїстам наступні привітання..

                                                                            

 

 

Президент учнівського самоврядування Віталіна Граур

 

Трудовий фест «Ми за чисте довкілля»

Важливою складовою виховання є розвиток ціннісного ставлення особистості до праці, яке передбачає усвідомлення дітьми та учнівською молоддю соціальної значущості праці, розвинену потребу в трудовій активності, ініціативність. Саме з цією метою в Джурівському ліцеї пройшов трудовий фест «Ми за чисте довкілля» серед наших ліцеїстів.
Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок, а й згуртувати та зміцнити нашу ліцейну родину.
Всі учні отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей “трудовий фест” ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все! Порядок і чистота – запорука успіху!

А ми  не зупиняємося, продовжуємо роботу, більше фото в наступному дописі.

                                          

 

Педагог-організатор Джурівського ліцею Наталія Карп’юк

 

Поїздка. Протяте каміння. Соколине око.

Смугарські водоспади

Гори вміють дивувати щоразу.

Проте найважливіше у будь-якій мандрівці — гарний настрій, добра компанія та відкритість до пригод.  День у горах  для наших педагогів видався чудесним, адже це значно цікавіше, ніж провести його вдома. Бо вони  побачили неймовірні краєвиди, що не потребують жодних фільтрів. (фото 8)

Кожна пора року по-особливому цікава для пригод.

Вчителі щиро вдячні Роману Дмитровичу за пізнавальну ексурсію.

                            

 

Педагог-організатор Джурівського ліцею Наталія Карп’юк

 

Останні новини

Пост в блозі №38. Листопад
7

Листопад

Детальніше
Пост в блозі №37. Жовтень
5

Жовтень

Детальніше
Пост в блозі №36. Жовтневі дні у нашому ліцеї
13

Жовтневі дні у нашому ліцеї

Детальніше